Prachovské skály, Příhrazské skály, Hruboskalsko a Maloskalsko patří mezi nejžádanější a nejvyhledávanější oblasti v Českém Ráji.  Také je zde co vidět, kromě hradu Valečov můžete navštivit známý skalní hrad Drábské Světničky, hrad Kost nebo hrad Trosky. O kousek dále se nachází  Hrubá Skála nebo hrad Valdštejn. Hledáte-li ubytování v Českém ráji, podívejte se na turistický portál regiontourist.cz, kde naleznete velké množství tipů kam se vydat za zážitky a kde strávit prima dovolenou v Českém ráji. Ubytování si vyberete. V nabíce jsou chaty, chalupy, apartmány, alet také rodinné penziony a hotely.

 

Nabídka ubytovacích možností v Českém ráji

 

Penzion Křížky – Malá Skála

Ubytování v apartmánech a turistických pokojích u řeky Jizery nedaleko Malé Skály. Prima penzion, kde strávit dovolenou…

 

 

 

Pension Ubytování v Českém ráji

Příjemné ubytování v pensionu s velkou zahradou a dětským hřištěm. Pension leží v pěším dosahu Prachovských skal…

 

 

 

Penzion Neco – Malá Skála

Na Malé skále se můžete ubytování v rodinném penzionu Neco. Ubytování je možné si vybrat v apartmánech s kuchyňkou nebo turistických pokojích..

 

 

 

Penzion Hostinec Ábelův mlýn

Na Maloskalsku, poblíž zámku Hrubý Rohozec se můžete ubytovat ve vyhlášeném hostinci Penzionu Ábelův mlýn. Vynikající česká kuchyně, velká zahrada s rybníčkem a nádherné pokoje.

 

 

 

Zobrazit všechna ubytování v Českém ráji